Existuje mnoho způsobů jak se dostat nahoru.
  Ta nejhezčí a nejbezpečnější cesta
     je po našem schodišti...

Volejte
603 144 690

Pište
info@atpschody.cz

Úvodní strana

Společnost ATP schody s.r.o. se více než 15 let zabývá návrhy, vývojem a výrobou atypických schodišť. Vyrábíme schody, schodiště a zábradlí všech možných tvarů a v různých materiálových kombinacích. Naše výrobky jsou nejen krásné a funkční, ale také vysoce kvalitní. Poskytujeme komplex služeb, od zpracování cenového a grafického návrhu, poradenství, přesného zaměření prostoru u zákazníka, až po vlastní dodávku a montáž schodiště a zábradlí na místě určení. Za dobu existence jsme zrealizovali stovky schodišť a zábradlí, převážně v interiérech rodinných domů.

Snažíme se uspokojit všechny Vaše požadavky při realizaci schodiště a klademe důraz na originalitu, nejnovější trendy a vysokou kvalitu použitého materiálu a provedení. Schodiště a zábradlí vždy jsou a budou dominantním prvkem v každém interiéru.

Jak schody a schodiště vyrábíme?

Výroba schodů je konstrukčně navržena a připravena pomocí počítačových programů. Současně s návrhem nabízíme profesionální poradenství a pomoc při výběru ideálního typu schodiště. Do přesně zaměřeného prostoru jsou navrženy požadované schody a po odsouhlasení probíhá vlastní výroba. Dále následuje rychlá kvalitní montáž.


1

2

3

4

5
  1. Poradenství - představení nabízených služeb, detailní seznámení s možnými technickými a designovými možnostmi, odborná pomoc při výběru optimálního řešení.
  2. Zaměření stavby - hrubé zaměření stavby nezbytné pro cenovou kalkulaci. Předložení cenové nabídky.
  3. Odsouhlasení nabídky a zvoleného technického řešení.
  4. Zpracování 3D modelů zakázky a výrobní dokumentace. Obojí je předloženo zákazníkovi před zahájením výroby.
  5. Výroba a montáž zakázky.

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.