Existuje mnoho způsobů jak se dostat nahoru.
  Ta nejhezčí a nejbezpečnější cesta
     je po našem schodišti...

Volejte
603 144 690

Pište
info@atpschody.cz

Schody na zakázku od českého výrobce

Naším oborem jsou schody a schodiště

Vyrábíme dřevěné schody a dřevěná schodiště. Specializujeme se na výrobu schodů a máme za sebou několik tisíc zrealizovaných zakázek na schodiště. Dvě desítky let zkušeností v této oblasti, společně s využíváním nejmodernějších výrobních postupů, nám pomáhá dosáhnout a garantovat spokojenost našich zákazníků a to nejen v ČR. Schody a schodiště od nás najdete po celé Evropě.

Naše motto

Ctíme a respektujeme individualitu každého zákazníka.
Proto je každé námi vyrobené schodiště originálem,
každé schody výsledkem přání našeho zákazníka.
Individuální přístup a vysoká kvalita služeb
od zaměření až po odbornou montáž je naším základním mottem.

 

Jak schody a schodiště vyrábíme

Výroba schodů je konstrukčně navržena a připravena pomocí specializovaných počítačových programů. Současně s návrhem nabízíme profesionální poradenství a pomoc při výběru ideálního typu schodiště. Do přesně zaměřeného prostoru jsou navrženy požadované schody a po jejich odsouhlasení a dořešení detailů probíhá vlastní výroba na CNC obráběcích centrech. Každé schodiště je před dokončením sestaveno, čímž je ověřena jeho kompletnost a usnadněna následující montáž. Schodiště i jednotlivé schody jdou před expedicí k zákazníkovi znovu pečlivě zkontrolovány a zabaleny. Naše schody a schodiště vyrábíme za využití kombinace nejmodernějších technologií a osvědčených řemeslných postupů.

Používané materiály

Schody a schodiště vyrábíme z materiálů nejvyšší kvality. Vysoce kvalitní masivní desky získáváme od prověřených dodavatelů. Schody a schodiště vyrábíme ze široké škály masivních domácích i exotických dřevin.

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.